Sürekli Glikoz Takip AparatıYazar - H. Fatoş GÜRDiyabetDiyabetik Kedi

Diyabetik Kedi ve Köpekler için Kolay Glikoz Takibi – FreeStyle Libre | Kedilerde Diyabet

Diyabetik hayvan sahiplerinin hayatını biraz daha kolaylaştıran yeni sistemlerden biri olan, Freestyle Libre glikoz takip sistemidir ve diyabetik evcil hayvanınızın glikoz seviyelerini evde  takip etmenin daha hızlı, daha kolay ve daha az acı verici bir yoludur.

FreeStyle Libre, piyasadaki birçok “sürekli glikoz takip sistemi”nden biridir ve sistem bugüne kadar pek çok veteriner hekim ve bazı veterinerlik fakültelerinde incelenmiş ve kullanılmıştır.

Freestyle Libre, veteriner tarafından hayvanın vücuduna yerleştirilir ve genellikle 6-10 gün boyunca derideki sensörü tarayarak, evcil hayvanın glikoz değerlerini evde sürekli olarak izlemenizi sağlar. Bu, kendiniz veya evcil hayvanınıza ek stres yaratmadan, günler boyunca veri almanıza olanak verir. Veterineriniz satın almanızı veya klinikten kiralamanızı sağlayabilir.

Kaynak: https://urbananimalveterinary.com/event/at-home-glucose-monitoring-for-diabetic-pets-freestyle-libre/

Anahtar Kelimeler: kedilerde diyabet, kedi ve diyabet, diyabet ve kedi, kedilerde şeker hastalığı, kedi ve şeker hastalığı, şeker hastalığı ve kedikedilerde kan şekeri, kedi ve kan şekeri, kedilerde yüksek kan şekeri, kedi ve yüksek kan şekerikedilerde diyabet ve insulin, kedi ve insulinkedilerde kulaktan kan alma, kedi ve kulaktan kan alma, kedi ve kan şekeri ölçümü, hayvanlarda diyabet

Paylaşmak önemsemektir!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.