Kedili YaşamDuyurular

Kedi Köpek Pansiyonu – Petchalet

Petchalet’i ilk kez Gülfidan’ın, daha doğrusu kendini ona kaptıran bir köpeğin sayesinde keşfettik. İlk ve tek ziyaretimdeki algı, Cihangir’in orta yerinde bir hayvan cenneti olmasıydı! Gördüklerim beni oldukça şaşırttığı için, yeniden ziyaret etme fikri hep aklımdaydı.  Cumartesi günü, bu kez tek başıma gittim; cennet hala oradaydı :).

Öneriyorum;
-Özlem Hanımı ziyaret edin; onun ekli hizmetleri vermenin yanında, sokakta yaşayan kürklü çocuklara destek olma çabalarını kendisinden dinleyin..
-Eli boş dönmeyin; Petchalet’ten kürklü çocuklarınızın mamasını ya da başka bir ihtiyacını satın alabilirsiniz. Ayağınız alışınca zaman zaman da olsa alışverişinizi oradan da yapabilirsiniz. Kendi adıma, bu alışkanlığı yaratacağım.
-Seyahate gitme kararını verdiğinizde kürklü çocukları emanet edebileceğiniz alternatif bir sosyal ortam olduğunu görün.
Basit adres tanımı:  Kabataş-Karaköy arasında, sahilden Cihangir’e  doğru tatlı bir eğimle çıkan MEBUSAN caddesinin birkaç yola bölündüğü (bu yollardan bir tanesi AKYOL Sokak) bir lokasyonda Petchalet. Çook merkezi bir yerde..
Ziyaret kararınızı ötelemeyin… Ve, ekli tanıtım broşürü ile başkalarına da  bilgi verin, özellikle Cihangir ve civarında oturanlara..  İyilikler destek görsün, destekler çoğalsın…  Sevgiler,

Paylaşmak önemsemektir!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.