Yazar - H. Fatoş GÜRÜyelerimizin Canları

Sürmeli’nin Yeni Yaşamı

Değerli dostlarımız, Geçenlerde bir üyemize armağan edilen 2 minik yavruyu evdeki yetişkin kedinin kabul etmemesi üzerine verdiğimiz ilana, bir aile başvurdu. 8 yaşındaki sevecen kızları, uzun bir zamandır kedi istiyormuş. Daha önce de kedi bakmışlar ve deneyimleri varmış. Telefonla uzun bir mülakat yaptık. Sonra da pisilerimizin bulunduğu aileye yönlendirdik. Dün, Sürmeli isimli bebeğimiz (belki de artık yeni  bir ismi olmuştur), yeni  ailesi ile  yeni  evinin yolunu tuttu.

Gece de ablası ile oyun oynarken ilk resmi geldi. Diliyoruz, sitemizin tüm üyelerinin olduğu gibi, onların da Sürmeli ile uzun, sağlıklı ve çok mutlu bir yaşamları olsun. Dileriz bebecik bir daha ayrılık acısını yaşamasın.Sitemizin de  yeni  üyesi olan Sürmeli‘nin ailesine tüm pisicikler adına teşekkür ediyor, “aramıza hoşgeldiniz” diyoruz. Kedileri ile rahat, güvenli, sağlıklı bir yaşam için her türlü soru ve sorunlarını Diyabetikkedi  Ailesi ile rahatlıkla paylaşabileceklerini bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Saygılarımızla,

Sürmeli‘nin önceki resimleri

surmeli

surmeli1

surmeli2

surmeli3

surmeli4

Dün akşam ablası ile oyun saatleri 

img_9967

Sevgi dolu uyku dakikaları 

img_3644

Allahım bu mutluluk hiç bozulmasın!  

Görüntüleme sayısı: 2639

Yazan Ayşe ARZIK, 29-07-2012 13:53 
Ne güzel bir kız…Sürmeli hakikaten de…artık ömür boyu çok mutlu ve güvende olur dilerim.

 

 2 

Yazan tipis, 30-07-2012 05:30 
ah ben bu tazelere bayılıyorum.Hem ablasına hem kendisine bittim bittim.İkisini de sevgiyle öpüyor hoş geldiniz diyorum:))

 

 3 

Yazan zizenBu e-posta adresi spam botlar tarafından korunmaktadır, Görüntülemek için JavaScript açık olmalı., 30-07-2012 06:15 
Evimizin  yeni  neşesi oğlumuz,ismini kızım değiştirdi ‘Güzelim ‘ olsun istedi.Yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

 

 4 

Yazan H.F.G.A, 30-07-2012 06:38 
Ooooo,  yeni  ismi de çok güzelmiş. Aynur teyzesinin de Güzel isimli bir oğlu var. Ama dikkat edin, şımartıp da, Güzel gibi yaramaz yapmayın onu 😀

 

 5 

Yazan tipis, 30-07-2012 07:09 
Sürmeleri de Güzel e benziyordu zaten sürmedaş ve adaş oldular işte ne ‘güzel’ 🙂 İsimleriyle ve aileleriyle hepimizin yavruları sağlıkla uzun yaşasın inş.

Paylaşmak önemsemektir!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.