Yazar - Aynur BOSTANCIDiyabetik Kedilerimiz - Şeker Kedi Tıpış

Tıpış Teşekkür Ediyor

Sevgili, çok çok sevgili Tıpış dostları. İnanın sizlere nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyorum. Bu yaşadığımız en korkuncuydu. Hala aklımı toparlayabilmiş değilim. Kızımın neler çektiğini varın siz düşünün. Ama en ümitsiz anımda bile aklıma Tıpış için tek tek atan kalpleri  getirdim.

Olağanüstü bir şey bu… Kilometrelerce ötelerden bir sevgi, bir dua, bir, bir tarif edilemez duygu sağanağı. Kızıma gene kilometrelerce öteden yıllardır tariflerime göre tedavi uygulamaya çalışan Vet.imiz, amcamız, her şeyimiz Hasan Bulut’un önerisiyle üç gün Ampisid (antibiyotik), Ulcuran (mide koruyucu bu defa kan kustu hatırlamak bile istemiyorum) ve K vitamini (kanı koyultucu) iğne vuran hemşire teyzesi bile, son gün çocuğumun gözünü açtığına inanamadı. Ahmet Bey’in dediği gibi bu kız kötü şakaların dozunu artırdı. Ama aynı şakayı birkez daha yaparsa O’nu pataklayacağım haberiniz olsun.

Fatoş hanım, Fulya hanım, Esin hanım ben isminizi zikretmesem de eminim ki bütün site zaten bana ne kadar destek olduğunuzun farkındalardır. Bize gelen mesajlarınızı gözyaşları içinde okudum. Hele de bugün Cuni’min Tıpış için kendine çeki düzen vermesi, beni seviçten çıldırttı. Ne dersiniz sanal bir aşk mı doğuyor???

Sevgiler sevgiler ve gene sevgiler.

Paylaşmak önemsemektir!

Share

0 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.