Yazar - H. Fatoş GÜRÜyelerimizin Canları

Yeni Üyemiz Funda Hn ve Ailesi…

Değerli Üyelerimiz,

21 Nisan’da sitemize yeni bir üyemiz katıldı ve “Hoşgeldiniz” mesajımıza aşağıdaki mesajla yanıt verdi. Bugün de kendisini yeni bir mesajla tanıdık. Dileriz, ilerleyen günlerde bu sevecen aileyi, tüm bireyleri ile tanıma fırsatını buluruz. Aramıza katılarak, hoş geldiler, onur verdiler.


Funda HEKİMOĞLU yazıyor:

“Teşekkür ederim aranıza kabul ettiğiniz için ve merhabalar,

Ben son 26 yılımı kedi ve köpeklere adamış, içli dışlı yasayan  bir emekliyim.  Eşim, bana sabır gösterdiği ve esasında çok merhametli bir erkek olduğundan günlerimiz 24 saati yetiremeden geçiyor. Önce sizleri tanımağa çalışayım, ardından arzu ederseniz ben de aklımda kalanları ara ara aktarırım. Sizlere ve tüm üyelere saygı ve selamlarımı sunarım..  Funda

____________

İyi Günler Değerli Arkadaşlar,

Kendimi anlatmak bana zor geliyor, kusura bakmayın.  Eğer  yıllarca evvel, birisi bana,  “24 kedim ve 7 köpeğim var, bunların tümü ile evimizi ve 24 saatimizi paylaşıyoruz” deseydi şaşırırdım .  Ama simdi bu bizim doğal yaşamımız.  Sorulduğunda ve  sayıları duyduklarında karşımdaki çoğu kişinin gözlerinde gördüğüm inanılmazlık  ifadesi de  beni bayağı uzuyor.

Bu  dört ayaklı çocuklarımızla birlikte olabilmek için, asıl evimize  ancak ara sıra gitmek  şartı ile İzmir’in bir sayfiyesinde yerleştik.  Yıllar, yıllar önce evimiz denize çok yakın, şirin bir bina iken, simdi kedilerimiz ve kopeklerimizin yaşamaları için yapılan ilaveler ile bir acubeye dondu.

Anlatacak bir yığın birikimim var ama önce sizleri okumalı, tanımalıyım.  Şimdiden birkaç tanıdık isme rastladım.  İlerleyen zamanlarda kendimi  ve yaşantımızı değersiz bulacağımdan da eminim.

Sizi ve tüm diğer arkadaşları, uğraşlarınızdan  ve sevimli  sessiz dost’larımıza verdiğiniz sevgiden dolayı tebrik ediyorum.

İyi Günler Dilerim

Funda Hekimoğlu

merhabalar Funda Hanım 🙂
Yazan  meruse, 02-05-2011 08:42 
Sesinizi duymak çok güzel :) Siz evinizi ve yaşadıklarınızı çok mütevazi bir şekilde anlatıyorsunuz ama emin olunki bu hayata özenen çok insan var. Biride ben :). Şanslı ve mutlu bir azınlık içinde olduğunuzu lütfen unutmayın. Sayısal çokluk karşısında insanların inanılmaz bakışlarına maruz kalmanız çok doğal. Çünkü ben evimde 4 kedi var dediğimde aldığım yorumları duymanızı isterdim :)
Bence kimin ne dediği umrumda değil. Hayatını çevre ve bencillik odakları arasında gelgit yaşayan insanların sevgisizlik sorunu. Tadmadıkları bir yaşamın hazzını bilmeleri de mümkün değil. Çeşitli vesilerle hayvan sevmeyen insanları bir parça olsun yakınlık kurmaları içinde elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Kediler hakkında sizlerden öğreneceğim çok şey olduğunu düşünüyorum. Birde evinizin ve minnoşlarınızın resimleri varsa görmek isterdim.
Tekrar hoşgeldiniz :)
Meral Bozkurt

 2 

Sizin sesiniz de cok guzel geliyor Sn.
Yazan  funda, 03-05-2011 23:02 
Sansli ve mutlu oldugumu dusunuyorsunuz, evet dogrudur.Sag olsun,Esim de beni sabirla tasidigi icin omrumun son saniyesine kadar cevremdeki kedi,kopek,kus,kirpi ve kaplumbaga ile kurbagalara yardim icin cabaliyacagim. Bana guc veren yaziniz icin size gonulden tesekkur ediyorum. Sevgilerimle, Funda

Paylaşmak önemsemektir!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.