Yazar - H. Fatoş GÜRDiyabet - Kulaktan Kan AlmaDiyabet

Diyabetik Kedilerimiz İçin Bir Kolaylık | Kedilerde Diyabet

Kulağından sık sık kan alınan ve kan şekeri ölçülen pisilerimizin kulakları ister istemez minik minik yaralanıyor. Bunu önlemek için çıkarılan bir ürünü sizlere duyurmak istiyoruz. Glucoswap/Isopropil Alkol Bandı.

ÜRÜN İÇERİĞİ

ETİL ALCOL
İSOPROPYL ALCOL
PEG 7 GLİSERİL COCOAT
2,4,4-TRİCLORA-2-HYDROXYDİPHENYL(TRİCLOSAN)
DEİONİZE SU
Peg-7 gliseril cocoat alkolün irritant etkisini azaltmak ve triclosanın çözünmesi için kullanılmıştır.
Triclosan bakteriler üzerine etkilidir, özellikle Gram + bakteriler (MRSA dahil) üzerinde etkilidir.
Alkol orta düzey dezenfektanlar arasında %50 konsantrasyonun üzerinde kullanıldığında cilt için en uygun olanıdır ki hücre çeperini denatüre ettiğinden virüsler hariç bakteri ve mantarlar üzerine etkilidir.Bu üründeki toplam alkol konsantrasyonu >70 dir.

 

  • KAN ŞEKERİ ÖLÇÜMÜNDEN ÖNCE ELLERİN SABUNLU SUYLA YIKANIP KURULANMASINA DAHİ GEREK YOKTUR (KALDI Kİ   ELLER NEMLİ KALIRSA ÖLÇÜM SONUCU DA YANLIŞ ÇIKABİLİR.
  • KOLONYA VE DİĞER ALKOLLER İLE YAPILAN TEMİZLİKTE DE ÖLÇÜM SONUCU KESİNLİKLE YANLIŞ ÇIKAR, ÇÜNKÜ KOLONYA KANLA KARIŞARAK SONUCU OLUMSUZ OLARAK DEĞİŞTİREREK YANLIŞ TEDAVİYE NEDEN OLUR. BU YÜZDEN DOĞRU ÖLÇÜM SONUÇLARI İÇİN MUTLAKA GLUCOSWAP KULLANILMALIDIR.
  • ÖLÇÜMDEN SONRA AYNI GLUCOSWAP İLE SİLİNEREK ENFEKSİYON RİSKİ DE ORTADAN KALKMIŞ OLUR. GÜVENLİ ÖLÇÜM İÇİN GLUCOSWAP KULLANILMALIDIR.
  • LANSET İĞNE İZLERİ GLUCOSWAP İLE TARİHE KARIŞIYOR. GLUCOSWAP İĞNE DELİĞİ İZLERİNİN HIZLA KAPANMASINI SAĞLAR. PARMAKLARDAKİ SERTLİKLER VE  HOŞ OLMAYAN İĞNE DELİĞİ İZLERİ KISA ZAMANDA YOK OLUR.
  • GLUCOSAP ÇOK PRATİKTİR. YOLCULUKTA, EVDE, İŞYERİNDE, OKULDA  KISACASI HER  YERDE  KULLANIM KOLAYLIĞI VE KONFOR SAĞLAR.
  • SADECE KAN ŞEKERİ ÖLÇÜMLERİNDE DEĞİL, TÜM ENJEKSİYON İŞLEMLERİNDE, ALKOLLE TEMİZLİK YAPILMASI GEREKEN DURUMLARDA DA GLUCOSWAP KULLANILABİLİR.(ÖRNEK: DİGİTAL ATEŞÖLÇERLERİNİN UÇLARININ TEMİZLİĞİNDE, OTOSKOP VS� LERİN SPEKÜLÜM TEMİZLİKLERİNDE GİBİ�)
  • EKONOMİKTİR. 100 ADETLİK AMBALAJLARDA KDV DAHİL 10.00YTL DİR.

2008/06/18

Anahtar Kelimeler: kedilerde diyabet, kedi ve diyabet, diyabet ve kedi, kedilerde şeker hastalığı, kedi ve şeker hastalığı, şeker hastalığı ve diyabet, kedilerde kan şekeri, kedi ve kan şekeri, kedilerde yüksek kan şekeri, kedi ve yüksek kan şekeri, kedilerde diyabet ve insulin, kedi ve insulin, kedilerde kulaktan kan alma, kedi ve kulaktan kan alma, kedi ve kan şekeri ölçümü

Paylaşmak önemsemektir!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.