Diyabet, birlikte yaşamanın rahatlıkla öğrenilebileceği bir hastalıktır. Ayrıca pek çok tetkik evde yapılabilir. Bunun en büyük avantajı, kedimiz kendi ortamında olduğu ve bu işlemler alıştığı kişiler tarafından yapıldığından, kan şekeri “stres faktörü“nden olumsuz etkilenerek yükselmeyecek, gerçek değerlerine göre tedavi olabilecektir.

Diyabetle birlikte ama kaliteli bir yaşam sürdürebilmek ya da bir süre sonra bu hastalıktan kurtulabilmek için yapacağımız en önemli şey, doğru bilgilenmektir. Aşağıdaki linklere tıklayıp, yaşadıklarımızdan yola çıkarak araştırıp paylaştığımız yazıları okuyup, videoları izlediğinizde, paylaştığımız diğer diyabetik kedi sitelerinin linklerine tıkladığınızda, epeyce rahatlayacak, o panik halinden kısa sürede kurtulacaksınız. Hepimiz her an yanınızdayız, bunu unutmayın. Şimdi, arkanıza yaslanıp, aşağıdaki linkleri sırasıyla incelemeye başlayın.

Büyük geçmiş olsun, aramıza hoş geldiniz 🙂

Saygı ve sevgilerimizle,

Diyabetikkedi Ailesi

Anahtar Kelimeler: kedilerde diyabet, kedi ve diyabet, diyabet ve kedi, kedilerde şeker hastalığı, kedi ve şeker hastalığı, şeker hastalığı ve diyabet, kedilerde kan şekeri, kedi ve kan şekeri, kedilerde yüksek kan şekeri, kedi ve yüksek kan şekeri, kedilerde diyabet ve insulin, kedi ve insulin

Paylaşmak önemsemektir!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.