AssistFeed.com sitesinden alıntıdır:

Yemek yemeyen bir kedi için en iyi kedi maması hangisidir: Yemelerini sağlayacak hemen hemen her şeydir! Kendi başlarına yemeye başladıklarında, bu yeni mamalara her zamanki yemeklerinden azar azar ekleyebilirsiniz.

Kediniz mamaya hiç ilgi duymuyorsa, şırıngayla ya da parmakla besleme veya cerrahi tüp yerleştirme operasyonu konusunda veterinerinizle konuşmanız gerekecektir  .

Her kedinin yemesi farklıdır. Kendi kendine yemek yemeyen hasta bir kediniz varsa, kedinizin seveceği bir mama bulmak daha da zorlaşır. Denemeye devam edin lütfen!

Not:  Henüz yapmadıysanız, kedinizin kan tahlilini yaptırmak için kedinizi bir an önce bir kliniğe gidin. Kan testi değerleri, hangi kedi maması ve ilacın ihtiyaca daha fazla bir etkiye sahip olacağını gösterecektir. Kediniz için en iyi kedi mamasının hangisi olduğunu ve aynı hastalığa sahip kedilerin hangi kedi mamalarını tercih ettiklerini veterinerinize danışın.

Kritik Durumlarda Kullanılan En İyi Kedi Maması Markaları

Hills Kedi Maması  – Hill’s Pet Food şirketi, mükemmel acil bakım konserve kedi mamasını üretmiştir. 

Iams Kedi Maması  – Iams Kedi Maması şirketi de benzer bir acil bakım formülüne sahiptir hatta daha da fazla kaloriye sahiptir. 

UYARI

Kathy Fatheree bir tıp uzmanı değildir. Bu web sitesinin içeriği, Kathy’nin yardımlı besleme deneyimlerinin yanı sıra, kedilerini beslemeye yardımcı olan diğer kedi sahiplerinin deneyimlerinin bir derlemesidir. Bilgilerin doğruluğu için her türlü çaba gösterilmiş olmakla birlikte, Kathy Fatheree veya bu web sitesiyle bağlantılı herhangi biri, bu sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda meydana gelebilecek hiçbir şeyden sorumlu tutulamaz.

Kaynak: https://assistfeed.com/best-cat-food.htm

Paylaşmak önemsemektir!

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.